Офіційний сайт
Дмитрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №29
Краматорської міської ради Донецької області
Історія школи
До нашого часу збереглися спогади односельчан про першу школу у селі Дмитрівка, яка існувала ще до революції 1917 року. Це була лише одна церковно-приходська школа на хуторі Алисівка.
Педколектив на чолі з директором Мазуренко С.О.
В ній посезонно навчалась четверта частина дітей. У школі працював один учитель із середньою освітою, Мазуренко Сергій Олександрович, який і був директором цієї школи.
До Великої Вітчизняної війни на території нашого села було розташовано три приміщення однієї школи. У будинку розкуркуленого заможнього селянина Сєдоша Олександра Васильовича були розміщені два класи. На місці сучасного дитячого садка обладнали один клас. На сучасній вулиці Пушкіна було побудовано приміщення на три. В цій школі учнів застала війна. На той час директором працював Намчина Михайло Сергійович та вчителі початкових класів: Кутейко Ольга Сергіївна, Зуєв Петро Петрович, Кравченко Марія Йосипівна, Нириченко Анастасія Трохимівна.
Ще п'ятнядцятирічним юнаком почав свій педагогічний шлях Василь Кирилович Фетисов піонерським вожатим у Дмитрівській школі. Та працювати довелось недовго - перешкодила війна. У 1943 році його мобілізували на фронт. Нагороджений медалями «За відвагу», «За бойові заслуги» та орденом Вітчизняної війни 2 ступеня. Після війни Василь Кирилович повернувся до школи, працював учителем російської мови та літератури.
На хуторі Алисівка під Меліховою горою на місці Краматорського моря була збудована школа, розподілена на 4 класи. В ній працювали Кулаковська Марія Йосипівна, Будніченко Анна Павлівна.
В повоєнні роки замість зруйнованих приміщень була збудована нова школа (з двох будівель) на хуторі Варварівка. Одне приміщення знаходилось на подвір’ї сім’ї Маликів, а друге - на місці сучасного магазину. Навчання здійснювалось у дві зміни. Директором в цей час почала працювати Дяченко Зінаїда Іванівна.
Одразу після закінчення Костянтинівської педагогічої школи отримує призначення на посаду інспектора шкіл району. З 1943 року стає на директорську стезю у Старобешівському районі. Згодом приймає керівництво Дмитріївської школи та викладає історію. Зінаїда Іванівна - людина вимоглива,непосидюща,клопітка і такими ж хотіла бачити своїх учнів, а всю свою енергію, любов до дітей вона передала своїм колегам: Зуєву Петру Петровичу, Олейніковій Олександрі Андріївні, Кужелю Василю Єрофеєвичу, Кравченко Марії Йосипівні, Мануйленко Вірі Федорівні. Не часто зустрінеш людину, котра мала б більш як тридцятирічний директорський стаж. А саме такий стаж у Зінаїди Іванівни Дяченко.
Педколектив Єкатеринівської НСШ на чолі з директором
Вчителі Дмитрівської школи у 1967 році
Учні 5 класу на фоні шкільного саду з класним керівником Котенко Г.О. (1971 рік)
У 1954-1955 році побудували нову школу в центрі села Дмитрівка.
До цієї школи об'єдналися Варварівська та Алисівська школи. Будинок школи було зведено за допомогою колгоспу «Світанок», головою якого був Підкуйко Микола Андрійович.
З 1974 року на посаду директора школи було призначено Кухаря Василя Трохимовича, який очолював пед.колектив до 1981 року.
Мрією всіх учнів та односельчан була нова сучасна школа. Із приходом у 1982 році нового директора Котенко Анни Олександрівни, яка в 1961 році молодою дівчиною по закінченню Чернігівського педагогічного інституту приїхала працювати у наше село вчителем хімії та біології, ця мрія поступово почала здійснюватись. Допомагали їй у цьому голова сільради Орисенко Леонід Лукич та голова колгоспу «Світанок» Калінічев Іван Іванович.
8 клас з вчителем хімії та біології Котенко А.О.
Будівництво нової школи 1984-1985 роки
Випускники 1989 року разом з педагогічним колективом та директором Котенко А.О.
1 вересня 1985 року нова школа привітала дітей. З цього часу школа почала поповнюватися молодими педагогічними кадрами: Котенко Валерій Григорович, Сосова Анна Анатоліївна, Педенко Лариса Миколаївна, Акользіна Надія Олександрівна, Безкровна Тетяна Іванівна, Котенко Марина Володимирівна, Ткаченко Юрій Олександрович. Майже 10 років до пенсії працювала А.О.Котенко у новій школі.
Оновлений педагогічний колектив 1991 рік
Оновлена Дмитрівська ЗОШ
Любов до української мови усе життя прищеплювала своїм учням Олександра Андріївна Олейникова. Зазнала гіркого фашистського поневолення, а після повернення застала школу напівзруйнованою. Разом з колегами довелося братися за відбудову. До своїх учнів ставилася з повагою, і вони віддячували тим же.
У 1994 році школа набуває статусу Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і набирає свій перший 10 клас. А через 2 роки у 1996 році випускає перших одинадцятикласників.
Випуск 1996 року разом з класним керівником Бєляєвою Т.І.
Школа пам’ятає своїх керівників, які в різні роки очолювали навчальний заклад та були наставниками для підростаючого покоління, Гончарова Анатолія Петровича, Бєлікову/Карнаух Ірину Василівну, Котенко Марину Володимирівну.
Педагогічний колектив на чолі з директором Гончаровим А.П. (1995 рік)
1997 рік - колектив школи на чолі з директором Карнаух І.В.
2013 рік – педагогічний колектив школи на чолі з директором Котенко М.В.
З 2014 року колектив Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. працює під керівництвом нового директора - Орисенко Ганни Леонідівни.
Нинішній педагогічний колектив школи на чолі з директором Орисенко Г.Л.